Форми для тортів Canneles

Форми для тортів Canneles

Артикул: 0001761189

Ці форми торта виготовлені з твердої міді, виготовлені вручну над багаттям, і отримують останні штрихи майстерними ударами молотка. Ви можете вибрати з 3 різних розмірів або зробити набір. Він виготовлений для традиційного Каннеле-де-Бордо, спеціального торта з регіону Бордо у Франції, який включає м'який заварний крем, оточений густою карамелізованою скоринкою. Мідний матеріал забезпечує максимальну теплопровідність, випікаючи коржі набагато швидше і рівномірніше, ніж альтернативи з нержавіючої сталі або алюмінію. Олов'яна обшивка всередині забезпечує легке видалення виробу завдяки багатошаровому олов'яному антипригарному покриттю, в той час як захисна емаль зовні робить цю форму дуже міцною і не здатною з часом згинатися або деформуватися. Вони дозволять приготувати шоколадки, флани, желе, суфле, пудинги, торти, крижані десерти... Їх чудові форми і прикраси з канелей - запрошення до колекціонування. Максимальна температура духовки 220°C, газова марка 7.
Більше, ніж будь-який інший метал, мідь має найдовший і найбагатший історичний зв'язок з людиною.
Ви можете створити власну колекцію за допомогою цих форм для випічки. Вони призначені як для використання, так і для захоплення і є корисним доповненням до вашого кухонного начиння.
Переверніть фігури догори дном і поставте стовп свічки посередині. Це створює унікальний вінтажний центральний елемент.
Виготовлена вручну 100% мідь з ремісничими техніками, щоб вловити неймовірний рівень деталізації.

Набори замовлень включають в себе тільки форми Канеле однакового розміру. Тому при виборі набору з 6, 12 і більше предметів ви завжди отримаєте однакові предмети великого розміру.

1389грн