Комплекс мангальний 3 в 1

Комплекс мангальний 3 в 1 "Мульти-кухня"

Артикул: 176118918

Мультифункціональна вулична піч.
Піч являє собою мобільну піч-трансформер, що об'єднує в собі піч з варильною поверхнею і мангал, який поєднує в собі комплекс деталей, здатних трансформувати звичайний мангал в зону для коптильні і барбекю з приставним столиком.
Основну частину печі-трансформера становить для варки поверхня, яка може служити як опалювальним пристроєм, так і основним джерело теплової енергії для приготування різних страв, використовуючи при цьому варильну чавунну поверхню, розташовану у верхній частині печі.
Також теплову енергію і згенерований дим з печі за допомогою шибера в бічній частині, можна передавати в зону барбекю (мангала) для приготування страв і копчення продуктів.
Піч забезпечена системою регулювання горіння, що складається з заслінки подачі основного повітря і заслінки відведення згорілих газів в тильній стінці котла. Є висувний зольник, який може використовуватися для плавного регулювання нижнього горіння в камері печі, при цьому він виконує основну функцію збору золи.
Відтік продуктів горіння виводиться з печі через основний димохід, який складається зі складальних труб (в комплекті). У нижній частині печі обладнана ніша, як для допоміжних предметів, так і для дров (дровница).
Вбудований мангал обладнаний купольної кришкою, що в комплексі є камерою для копчення або термічної обробки продуктів з використанням теплової енергії, яка надходить з самого мангала і з шибера, розташованого в основний печі.
Мініатюрна частина зони барбекю (мангала) обладнана заслінкою (шибером) для відводу диму. Також даний вузол служить для вентилювання камери і плавного регулювання температурних процесів, необхідних для якісного приготування продуктів.
Ребра жорсткості, розташовані в мангалі, крім своєї основою функції, можуть використовуватися для установки додаткових аксесуарів (решітки гриль, шампурів ...).
Вбудований стіл обладнаний розбірними ніжками. У складеному стані підставу столу грає роль кришки для мангала і захищає його від атмосферних опадів.
Підстава трансформера обладнано чотирма колесами, на двох з них розташовані гальмівні стопори. У складеному стані трансформер (піч) є компактною і мобільного, що дає їй величезні переваги.
Піч виготовлена ​​з високоякісної сталі.

Вага - 62 кг.
Габарити в складеному стані: висота 950 мм, довжина 710 мм, ширина 65 0мм., В розкладеному: висота 950 мм, довжина 1560 мм, ширина 650 мм.
Шановні покупці! Прохання звернути увагу, що при виборі способу оплати - "Оплата частинами" - доставка здійснюється за рахунок покупця!

16110грн