Піч для піци Rud Baker

Піч для піци Rud Baker

Артикул: 176118919

Вулична піч "Baker" працює на дровах, брикетах, деревному вугіллі при будь-яких погодних умовах.

Піч для піци Baker можна швидко і без труднощів розмістити в будь-якому місці міста, людному місці, облаштувати ресторанчик на колесах і продавати для відвідувачів дуже смачну продукцію, приготовлену на дровах.
Відкриваючи мобільну піцерію, ви маєте, як мінімум, дві переваги над конкурентами, по-перше, ви мобільні, а значить, можете пропонувати свою продукцію на всіх масових заходах в місті, а по-друге, ви зможете запропонувати покупцям відмінний, конкурентоспроможний продукт, так як їжа, приготована на дровах, завжди смачніше, ніж з газової печі.
Час приготування піци в мобільній печі всього 5 хв.

Вулична піч Baker - це можливість продавати смачний і затребуваний фастфуд без прив'язки до певного місця. З нашими фірмовими рецептами і чавунним посудом ви зможете готувати найрізноманітніші і смачні страви: м'ясо, рибу, каші, супи, печеня і багато ін. Управління мобільного пицерію має багато переваг, головне з яких - це те, що Ви можете змінити місце розташування і обслуговувати різні заходи, виїжджаючи за адресою до замовника (заходи під відкритим повітрям, продуктові ярмарки, концерти, весілля, ювілеї).
Туристичні курорти, біля моря, озера або в горах також є місцями, де Ви можете розмістити своє пересувне кафе.

Розбірна. Вміщається в багажник автомобіля.

Габарити в зібраному вигляді (В * Ш * Г): 600мм * 500мм * 550мм
Вага: 60 ​​кг
У комплекті: піч, димохідна труба, термометр, шамотна плита, підставка, інструкція, гарантійний талон.

13950грн